به ما بپیوندید

درباره ما

شرکت مهندسی فناوری اطلاعات داده گستر آرشام با تکیه بر نیروهای جوان و پرانرژی در زمینه تکنولوژی های رایانه ای متشکل از بخش های برنامه نویسی ، شبکه و طراحی سایت ، مسیر تخصصی حرکت خود را از همان ابتدای کار آغاز نموده و از تمام توان خود برای طرح ایده های نو و تسهیل وظایف انسانی و راهبرد اصولی فرایند تولید نرم افزار گامی نو در راستای تولید نرم افزار برداشته است.

با توجه به گسترش روزافزون تولید نرم افزارهای گوناگون ،شرکت داده گستر آرشام علاوه بر تلاش برای تنوع محصولات و رفع نیازهای متنوع مشتریان و خلاقیت و نوآوری در این زمینه ، عمده توجه خود را بر کیفیت محصولات معطوف کرده است.

به نظر می رسد آنچه امروزه اساسی تر از کمیت تولیدات است بحث کیفیت محصولات است، ما برای نیل به این هدف تمام مراحل تولید یک نرم افزار را گام به گام طی می کنیم تا در نهایت محصولی با کیفیت در اختیار قرار داده و پس از آن پشتیبانی اصولی داشته باشیم.

شرکت داده گستر آرشام متشکل از تیمهای تخصصی می باشد که هر لحظه موظف به بروز رسانی اطلاعات خود بوده و قادر به ارائه مشاوره، ایجاد طراحی هایی خلاقانه، تولید نرم افزار، تالیف متون، برنامه نویسی و تجارت الکترونیک، طراحی وب سایت ، نصب و راه اندازی شبکه میباشند و هم اکنون بعنوان یکی از مراکز تخصصی برنامه نویسی مشغول فعالیت بوده و با بسیاری از سازمان های دولتی و خصوصی همکاری می نماید.

ما برای بهبود بیشتر کیفیت محصولات خود از کمک و راهنمایی بسیاری از کارشناسان و متخصصان بهره برده ایم و باز در این حیطه آماده استقبال از نظرات و انتقادات مشتریان هستیم.

 

 

آدرس: ارومیه، خیابان خیام، چهار راه دانش، طبقه فوقانی کتاب فروشی ظرافت، واحد یک، شرکت داده گستر آرشام

تلفن:  32257788-044

فکس: 32233146-044

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید